vydavatelstvoAktivity v oblasti kultúry a umenia nám prinášajú mnohé hodnotné kontakty a podnety, ktoré je možné pretransformovať i do publikačnej činnosti. V minulosti sme spolupracovali pri vytváraní grafickej i obsahovej stránky niekoľkých publikácií a preto sme sa v roku 2017 rozhodli rozšíriť pole našej pôsobnosti o vydavateľskú činnosť. 

Pre komerčnú sféru, ale i kultúrny priemysel sme pripravili internetový portál topmarketing.sk, kde sa nachádzajú popularizačné, ale odborné články zo sveta marketingu. Portál sa neustále rozrastá a však jeho hlavnými kategóriami sú reklama, všeobecný marketing, e-marketing, travel marketing, art marketing a Hi-tech.

V roku 2018 plánujeme vydať dve tlačené publikácie. Prvá bude spadať do kategórie odborných publikácií so zameraním na regionálne dejiny. V druhom prípade pôjde o novelu (beletria). Táto novela bude knižným debutom autorky, ktorá získala v posledných rokoch za svoje poviedky množstvo literárnych ocenení.  


Prvá publikácia nášho vydavateľstva je na svete.

srnacie kniha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena publikácie je 8,90 €. Objednať si ju môžete na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

O nás

Agentúra EL vznikla v roku 2008 na základe dlhoročných skúseností majiteľky a jej spolupracovníkov v oblasti marketingu a kultúry. Našim zákazníkom poskytujeme širokú škálu služieb v oblasti grafického dizajnu, reklamy, marketingu, eventov a obchodnej činnosti.

Kontakt

Agentúra EL s.r.o. 
Partizánska cesta 1513 
02601 Dolný Kubín

Tel: 0911 229 806
Email: manager@agenturael.sk
Web: agenturael.sk